FLATCAST - Streamingportal für Webcasting Musik hören ... Chatten ... Freunde treffen ... Radio machen Impressum
   
.Radio-Zemra-Dashur¡s.

█▬█ █ ▀█▀ ❤ ╚2003╝¤Radio-Zemra-Dashuris-Nr1╚2018╝¤ ❤ █▬█ █ ▀█▀
▀▄▀(¯``¤.*Pronari Rds Dj-TONI-BOY*.¤´´¯) ▀▄▀(¯``¤.*Shefica-Rds-Dj-Liza´´¯)▀▄▀(¯``¤.*Shefi-Rds-Semi**.¤´´¯) ▀▄▀(¯``¤.*Dj-Lala*.¤´´¯) ▀▄▀ *Dj-Jetmira*.¤´´¯) ▀▄▀ ▀▄▀``¤.*Dj-Rose*.¤´´¯) ▀▄▀(¯``¤.*Dj-Gres*.¤´´¯)(¯``¤▀▄▀*(¯``¤.*Dj-andi*.¤´´¯)(¯``¤▀▄▀*Radio Zemra Dashuris*Radio e Par* aktor*Dj-Toni-BoY* Ndegjues te Nderuar*Gjdo dit Live deri ne oret e vonshme.Keni mundesi te Ndegjoni Muzik keng Dashuris etj. Ne Radio tone ju ufrojm si dhe Pershendetje,dhe urime nga stafi yne. Besojm qe dote gjeni aty lumturin, mirkuptimin kenaqesin, e tuaj. Ne jemi me te miret, Knaqesija juaj,perparimi jone. Deshirojm Argetim te kendshem,kudo se ku gjendeni , esht me ju dhe ju me *Radio Zemra Dashuris* Nese Keni Kritika apo Lavdata: Skeype : me-fal


Zur Sendung   SID: 1269328 User: 6 Unique User: 6
User-Nr.:
5601222
Mitglied seit:
Username:
.Radio-Zemra-Dashur¡s.
Vorname:
.Radio Zemra Dashuris.
Nachname:
europ nr 1
EMail:
Web:
Straße:
Orginal 100%Nr 1
Stadt:
Pronari-Rd Dj-Toni-BoY
Land:
Mir Se Vini Ne Radio-Zemra-Dashuris Orginal 100%
Geburtstag:
Ausbildung:
Beruf:
Motto:
  
  
  Statistik
  Sendungen dieses Users
  Mit neuem FLATCAST-Player starten (er muss bereits installiert sein)
Mapping
 
versionVersion F5.2
versionVersion F5.3
login
Name Passwort
Login
Flatcast Program
Online
Streams online: 817
User online: 3974
Suche
Anzeige
Anzeige